top of page

Przystanek Rozmowy. Zmęczeni byciem najlepszą wersją siebie

  • Zdjęcie autora: Przystanek Relacje
    Przystanek Relacje
  • 27 maj
  • 1 minut(y) czytania

Zaktualizowano: 29 maj

Gościni: psychiatrka Zosia Kachlik


Zosia Kachlik - Zmęczeni byciem najlepszą wersją siebie


Ruszamy z zupełnie nowym cyklem spotkań po to, by odpowiedzieć na frustrację spowodowaną:

  • niesprawdzonymi informacjami

  • polaryzacją

  • brakiem przestrzeni na rozmowę


Już 21 czerwca o godzinie 14:00 możecie do nas dołączyć (w formie stacjonarnej lub online) na panel dyskusyjny z psychiatrką Zosią Kachlik, poświęcony rozmowie na temat kultury produktywności i chronicznego zmęczenia, które często temu towarzyszy. Panel poprowadzi psycholożka, certyfikowana psychoterapeutka CBT Aleksandra Wojtyra.


Plan wydarzenia:

13:45 - kawa, herbata, zajęcie miejsc

14:00 - panel dyskusyjnyZmęczeni byciem najlepszą wersją siebie

15:00 - dyskusja, czas na pytania do specjalistek

15:30 - czas na kawę, rozmowę i wymianę zdań między uczestnikami

16:30 - zakończenie wydarzenia


Bilet stacjonarny obejmuje uczestnictwo w całym wydarzeniu, natomiast bilet online umożliwia dostęp do panelu dyskusyjnego w godzinach 14:00 - 15:00.


Liczba miejsc ograniczona.



 
 
 

Komentarze


bottom of page