Przystanek Rozmowy. Zmęczeni byciem najlepszą wersją siebie
- Przystanek Relacje

- 27 maj
- 1 minut(y) czytania
Zaktualizowano: 29 maj
Gościni: psychiatrka Zosia Kachlik

Ruszamy z zupełnie nowym cyklem spotkań po to, by odpowiedzieć na frustrację spowodowaną:
niesprawdzonymi informacjami
polaryzacją
brakiem przestrzeni na rozmowę
Już 21 czerwca o godzinie 14:00 możecie do nas dołączyć (w formie stacjonarnej lub online) na panel dyskusyjny z psychiatrką Zosią Kachlik, poświęcony rozmowie na temat kultury produktywności i chronicznego zmęczenia, które często temu towarzyszy. Panel poprowadzi psycholożka, certyfikowana psychoterapeutka CBT Aleksandra Wojtyra.
Plan wydarzenia:
13:45 - kawa, herbata, zajęcie miejsc
14:00 - panel dyskusyjny „Zmęczeni byciem najlepszą wersją siebie”
15:00 - dyskusja, czas na pytania do specjalistek
15:30 - czas na kawę, rozmowę i wymianę zdań między uczestnikami
16:30 - zakończenie wydarzenia
Bilet stacjonarny obejmuje uczestnictwo w całym wydarzeniu, natomiast bilet online umożliwia dostęp do panelu dyskusyjnego w godzinach 14:00 - 15:00.
Liczba miejsc ograniczona.

Komentarze